Zümrütevler Arçelik Servisi

Zümrütevler Arçelik Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10


Zümrütevler Arçelik Servisi Olarak Hizmet Prensibimiz ve İş Sahamız
Zümrütevler Arçelik Servisi olarak müşterilerimize her daim bizlerden memnun bir şekilde ayrılmaları için en üst düzeyde hizmet vermekteyiz. 
Hizmet prensibimiz her daim hızlı ve kesintisiz bir şekilde sürmektedir. 
İş sektörümüz genel itibari ile neredeyse artık her evde ve iş yerinde kullanılmakta olan beyaz eşyaları ve kombi, klimaları kapsamaktadır. 
Bu ürünler içerisinde çamaşır makinesinin su kaçırması, motorunda arıza meydana gelmesi, bulaşık makinesinin sesli bir şekilde çalışması, buzdolabının sürekli durması, fırının istenilen ayarlar çerçevesinde çalıştırılmaması gibi beyaz eşya sorunlarını ve klimalarda ortaya çıkan rahatsız edici sesleri, fan dönmemesi, ortamı soğutma ve ısıtmada yetersizlik, klimaların su kaçırması ve yanık bir koku etrafa yayması gibi problemleri kesin bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Zümrütevler Arçelik Servisi Personel Seçim Kriterleri
Zümrütevler Arçelik Servisi olarak müşterilerimize iş sahası içerisinde hizmet götürmek ile sorumlu olan personellerimiz firmamızı en iyi şekilde temsil edebilmelidirler. 
Bundan dolaydır ki bünyemiz içerisinde yeni bir ekip arkadaşı alırken dikkat ettiğimiz bazı kriterler bulunmaktadır. 
Bunlardan Maltepe Zümrütevler Arçelik Servisinin ilgilenmekte olduğu beyaz eşya ve klima sektörüyle alakalı bir eğitim kurumundan mezun olmasına ve iş becerisinin bulunup bulunmadığına dikkat etmekteyiz. 
Ayrıca insanlar ile kurmuş olduğu ilişkinin ne kadar hoşgörülü ve nazik olduğu firmamız için oldukça önem taşımaktadır. 

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP