Buzdolabı Servisi

Ataşehir Buzdolabı Tamir Servisi 0216 471 80 95 / 0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti


Buzdolabı Servisi firması olarak müşterilerimizin genel olarak evlerinde kullanmakta oldukları beyaz eşya, buzdolabı yönelik teknik servis, onarım ve bakım işlemlerini yılların vermiş olduğu deneyim içerisinde gerçekleştirmektedir. 

Bu işlemler içerisinde kullanmakta olduğumuz parçaların her daim son teknolojiye uygun olmasına oldukça önem vermekteyiz.

 Bu teknolojik yaklaşımımızdan dolayı ürünleri her daim sahiplerine eskisinden daha sağlam bir şekilde vermekteyiz.


Buzdolabı Servisi Olarak Hizmet Verdiği Sorunlar

En Yakın Ataşehir Buzdolabı Tamircisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşya buzdolabı tamircisi statüsü içerisindeki buzdolabı su sızdırması, buzdolabının ses çıkarması, buzdolabı motor kısmında bir hata olması ve buzdolabı istenilen düzeyde kullanılamaması gibi sorunları çözüme kavuşturmaktayız. 

Bunun yanında buzdolabı teknik servisi meydana gelen aşırı ses çıkarma, yanık kokusu, fan dönmemesi ve iç dış fan motoru sorun çıkarması gibi sorunları kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.


Ataşehir Buzdolabı Servisi Olarak Hizmet Politikamız

Arçelik, Beko Buzdolabı Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları ürünlerde hata meydana geldiğinde karşılaşmış oldukları problemleri kısa zaman zarfları içerisinde ortadan kaldırarak müşterilerimize hızlı ve kesintisiz bir hizmet sunmaktayız. 

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu kaliteli hizmet anlayışımızdan ötürü müşterilerimiz bizleri güvenle çevrelerine önermektedirler. 

Buzdolabı tamircisi en yakın bu güven duygusunu boşa çıkarmamak adına müşterilerimize her daim en iyi seviyelerde hizmet etmek adına bünyemiz içerisinde çalışmakta olan çalışanlarımızı bir eğitim süreci içerisine katmaktayız.


Ataşehir Buzdolabı Tamir, Tamircisi Servis Hizmeti Bölgemiz ;


Ataşehir Merkez - Ferhatpaşa - İçerenköy - Kayışdağı - Küçükbakkalköy - Namıkkemal - Örnek - Yeniçamlıca - Yenisahra - Ataşehir Mahalleleri - Atatürk Mahallesi - Barbaros Mahallesi - Esatpaşa Mahallesi - Ferhatpaşa Mahallesi - Fetih Mahallesi - İçerenköy Mahallesi - İnönü Mahallesi - Kayışdağı Mahallesi - Küçükbakkalköy Mahallesi - Mustafakemal Mahallesi - Namıkkemal Mahallesi - Örnek Mahallesi - Yeniçamlıca Mahallesi - Yenisahra Mahallesi 


TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Elmas Sok No 21/A Ataşehir / İstanbul

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:00 HAFTA SONU : 10:00 – 17:00 Pazar : Gezici (2 Ekip)


MÜŞTERİ YORUMLARI

Benan Itır

Çok ilgili ve kısa süre içerisinde buzdolabımın arıza problemi çözüldü. İlginiz, emeğiniz için teşekkür ederiz.

ONAYLANDI

İlhan

Buzdolabı tamiri servisi olarak hizmet aldık içindeki bozulacaktı ustalarımız sağolsun biran önce arıza giderdi ve çok memnun kaldım iyiki sizi tanıdım iyi çalışmalar arkadaşlar

ONAYLANDI

Şule Yılmaz

Buzdolabı tamiri servisi olarak internet sitesinde bulduk ve çok memnun kaldım 2 saat içinde sorunumuzu çözdüler teşekkür ederim iyi çalışmalar diliyorum

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP