Küçükbakkalköy Arçelik Servisi

Küçükbakkalköy Arçelik Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti Vermekteyiz

Küçükbakkalköy teknik servisi olarak her daim siz değerli müşterilerimize en sağlıklı bir şekil de teknik servis hizmetleri sunabilmek adına teknoloji ile birlikte büyüyor ve gelişiyoruz.

Teknik servis olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hızlı kesin çözüm odaklı ve sağlıklı bir şekil de teknik servis desteği sağlamaktayız.

Hijyen bakım onarım tamirat ve montaj gibi bir çok gereksinim duyulan ve yapılması gereken işleri özverili bir şekil de gerçekleştiriyor ve yapılması gereken karşımıza çıkan her bir soruna çözüm odaklı bir şekil de yaklaşmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin kullanmış olduğunuz teknolojik cihazların ve ya da makinelerin her türlü bakımını onarımını tamiratını montajını gerçekleştiriyoruz.

Sizlere her daim en kaliteli bir şekil de teknik servis hizmetleri sunabilmek adına 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekil de çalışıyor ve teknoloji çağının gelişmesi ile birlikte her bir yenilikçi teknolojik cihazlardan makinelerden ve parçalardan ana parçalardan haberdar alıyor ve orijinal yedek parça olarak sizlere garanti olarak sunuyoruz.

Vermiş olduğumuz her bir teknik servis hizmetlerin de siz değerli müşterilerimizin çok daha sağlıklı bir şekil de kullanabilmeniz adına büyük destek sağlıyoruz.

Bizler teknik servis olarak sizlerin sorun meydana getirmiş olan ve ya da hasar görmüş olan makinelerinizin cihazlarınızın her türlü bakımını onarımını tamiratını yapmakta ve aynı zaman da da değiştirilmesi gereken parçalarını ve ya da hasar görmüş olan parçalarını yedek parçalarımız ile değişimini yapmaktayız.

Sizlere her bir sunmuş olduğumuz bu teknik servis hizmetlerin de 1 yıl işçilik garantisi ve orijinal yedek parçası garantisi sunmakta ve aynı zaman da da % 100 memnuniyet garantisi sunmaktayız.

Küçükbakkalköy Arçelik Servisi tüm semtlerin de aynı gün içerisin de teknik servis hizmetleri sunmaktayız.

Arçelik beyaz eşya kombi klima servisi firma olarak buzdolabı, çamaşır, bulaşık, kurutma ve kurutmalık çamaşır makineleri, fırın, set üstü ocak cihazı gibi beyaz eşya ürünlerinin servis hizmetini vermektedir.

Sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız her daim kaliteli hizmetler sunmaktayız.  


MÜŞTERİ YORUMLARI

Murat Aksu

Camasir Makinemizdeki Ses Ve Sallantı Problemini Servisine Gözterdik 1600 TL ye Yaptiracakken Vazgectik Ve Araştırdım Bu Servisi Buldum Hizli Şekilde 800 Tl Ye Hallettiler Çamaşır Makinem Sessiz Ve Guzel Çalisiyor Hizli ve İlgililer Kendilerine Tesekkur Ediyorum

ONAYLANDI

Gizem

almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık ustalarınız gayet yardımcı oldu ve cihazlarımızdaki sorunları hallettiler. iyi çalışmalar dilerim memnun kaldık.

ONAYLANDI

Hülya Aksoy

Uzun süredir servis hizmeti almaktayım ve sizlere teşekkür ederim beni büyük bir sıkıntı dan kurtardı iz yeni makina almaktan kurturdum yeni gibi oldu herkese tavsiye ederim

ONAYLANDI

Gökhan Kazak

Herkese tavsiye ederim başarlı bir servis.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP