Buzdolabı Soğutmuyor

Buzdolabı Soğutmuyor

Günümüzün şık mutfakları olan ankastre mutfak ürünlerinin montaj, bakım ve onarım işlerini tüm standartları gözeterek yapan ekibimiz ayrıca ürünlerinizde ortaya çıkabilecek teknik arızalarda da kalıcı çözümler üretmektedir. 


Buzdolabı Soğutmuyorsa nedeni nedir?

1. Buzdolabınızın Aç Ma Kapama Putonu Kapalı Olması  (tatil Modunda Olabilir)

2. Elektirik Kesintisi

3. Motor Role Termik

4. Motor Arızası

5. Gaz Kacağı

6. Elektronik Kart 

7. SenSör Hatası

8. Termostat Arızası


Buzdolabı Soğutmuyor  

Evinizin şıklığını ve modernliğini tamamlayan beyaz eşya ürünlerinizde bir sorunla karşılaştığınızda beyaz eşya buzdolabı çalışıyor ancak soğutmuyor çağrı merkezini arayabilirsiniz. 

Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmenin ardından teknisyenlerimiz en kısa sürede adresinize ulaşım sağlayacaktır. 

Sorunu yerinde, şeffaf olarak sizlerle birlikte çözüme kavuşturan ekibimiz ayrıca size ürününüzle ilgili püf noktaları hakkında da bilgiler verecektir. 

Herhangi bir montaj veya arıza durumunda buzdolabının işığı yanıyor ama soğutmuyor arayarak beyaz eşya güvence altına alabilirsiniz. 


Buzdolabı Soğutmuyor Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Buzdolabının işığı yanıyor soğutmuyor servisimiz genel olarak sizlere montaj, bakım, tamir ve yedek parça teminini gibi konularda yardımcı olacaktır.

Yedek parça temini konusunda sizi günlerce bekletmeyecek olan firmamız ayrıca bu parçaları garanti kapsamında sunmaktadır. 

Teknisyenlerimiz mutfağınızda yer alan bulaşık makinesi, buzdolabı, ocak, fırın, mikrodalga, davlumbaz, aspiratör, çöp öğütücü gibi tüm ankastre ürünler için hizmet sağlamaktadır. 

Verdiğimiz tüm bu hizmetler ve yedek parça teminimiz 1 yıl garanti kapsamı altındadır.

Ayrıca teknisyenlerimiz ürünlerinizde başka bir takım aksaklıklar gördükleri takdirde bu konuda da sizleri uyarırlar. 

Ve tüm bu bilgilendirme ve ileriye dönük arıza uyarıları sayesinde beyaz eşya ürünlerinizi daha verimli ve daha uzun vadeli bir şekilde kullanabilirsiniz. 


MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP