Arçelik Buzdolabı Ünlem İşareti Nasıl Geçer

Arçelik Buzdolabı Ünlem İşareti Nasıl Geçer


Arçelik Buzdolabı Ünlem İşareti Nasıl Geçer olarak yıllardır beyaz eşya sektörü içerisinde siz değerli insanlara çeşitli hizmetler sunmaktadır. 

Bu tip sorunlarda ilk yapmamız gereken imkanınız varsa buzdolabınızı 2 gün boyunca fişten çekmeniz.

Buzdolabı yüksek sıcaklık uyarı sinyal ve lamba yanıyor.

Buzdolabınızın iç sıcaklığı arttığında, uzun süre elektrik kesildiğinde ya da kapaklarının açık kalmışsa ekranda ünlem (yüksek sıcaklık uyarısı) yanar.

Öncelikle yiyeceklerin buzdolabınızda bozulmaması için farklı bir yerde muhafaza etmeniz gerekir.

Uyarıyı ekrandan kaldırma

Ekranın yanında ya da altında tuşlar varsa ünlem işaretini kaldırmak için ilgili tuşa basmanız gerekir. 

Bu tuş modelden modele göre değişiklik gösterir. Ürününüzde "Zil", "Alarm "On/Off", "tuşları" varsa bu tuşa beş saniye süreyle basıp elinizi çekmelisiniz.

Ekranınız dokunmatikse, "On/Off" simgesi veya uyarı gelen ünlem işaretine beş saniye süreyle basarak uyarıyı kaldırabilirsiniz.

Ekranda bahsettiğimiz gibi bir tuş yoksa, dokunmatik değilse veya ürünün ekranı iç bölmedeyse uyarıyı kaldırmak için herhangi bir tuşa basmanız gerekmiyor. 

Yeterince soğuk ulaştığında sönecektir.

Soğutma ayarını yüksek seviyeye getirme

Ekrandaki "Kar" simgelerine birer saniye basın. Ürününüzün modeline göre soğutucu kısmı +2 veya +1, dondurucu kısmı -20 veya -22 olduğunu göreceksiniz.

Sonrasında 2 saat kapıları açmadan bekleyin.

Soğutma başladıktan sonra normal dereceleri olan dondurucu -16 veya -18, soğutucu bölme için +4 veya +5 dereceye ayarlayabilirsiniz.

Ürününüzde meydana gelen sorunları çözüme kavuşturabilmek adına gerekli olan bakım, onarım ve tamir işlemlerini bu iş konusunda yetenekli ve deneyim sahibi personelimiz ile gerçekleştirmekteyiz. 

İşlemler bitip ürünlerini kendilerine iletmiş olduğumuz müşterilerimiz artık bu sorunlar ile karşılaşma ihtimallerini azaltmış bulunmaktadırlar. 

Ayrıca çözüme kavuşturduğumuz sorunlar içerisinde çamaşır makinesinin fazla ses çıkarması, bulaşık makinesinin titremesi, buzdolabının aşırı ısınması, fırının istenilen derecelerde kullanılamaması ve mikrodalga fırından kaynaklı ortaya çıkan sorunlar gibi diğer bütün problemleri çözmekteyiz. 

Bu çözme işlemi sırasında gerekli olan parça değişimlerini ve tamir işlemlerini bitirmekteyiz.


Arçelik Buzdolabı Ünlem İşareti Nasıl Geçer Müşterilerimizi Her Daim Bilgilendiririz 

Arçelik Buzdolabı Ünlem İşareti Nasıl Geçer olarak ürünlerinde doğan sorunları çözmemiz adına bizlerle iletişim haline geçen müşterilerimizin ürünlerinin hangi işlem basamaklarından geçtiğinden haberdar olabilmeleri adına istedikleri takdirde bilgilendirme mesajı ile bilgilendirmekteyiz. 

Bunun yanı sıra ekstra bir sorunun tespit edilmesi durumunda müşterimizden habersiz herhangi bir müdahale gerçekleştirmemekteyiz. 

Müşterimizden gerekli onay işlemlerini aldıktan sonra kaldığımız yerden işlemlerimize devam etmekteyiz.


Arçelik Buzdolabı Ünlem İşareti Nasıl Geçer Olarak Hizmet Kalitemiz

Arçelik Buzdolabı Ünlem İşareti Nasıl Geçer firması olaraktan hizmet sağlamakta olduğumuz müşterilerimizin her daim bizleri tercih etmesi ve çevresine önermesi oldukça önemlidir. 

Bunun için işlemlerimizi gerçekleştirirken sadece iş konusunda yetenekli olmanın yanı sıra müşteriler ile iletişim kurarken her daim güler yüzlü olmaya özen göstermekteyiz.MÜŞTERİ YORUMLARI

Erol T

Süper bir servis ellerinize sağlık kendi servisi bir hafta dalga geçti bu servisi aradım gece sabah bizdelerdi tüm tamir malzemeleriyle 2 saat islerini hallettiler ellerine sağlık bir daha servis diye zaman kaybetmeyeceğim Güvenle çağırabilirsiniz teşekkürler

ONAYLANDI

Zahide yetiş

Teşekkürler iyi çalışmalar dilerim.benimde buzdolabı kapısı açık kalmış ünlem işareti verdi fişi çektim 3 gün beklettik düzeldi.

ONAYLANDI

Zafer Bayram

Buzdolabımiz kapısı açık kalmış ünlem ❗ işaret verdi dediniz gibi 2 fişini çektim ve düzeldi 20 gün oldu Allah razı olsun kardeşim sizden iyiki varsınız.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP