Buzdolabı Tamircisi

Buzdolabı Tamircisi 0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

Buzdolabı Tamircisi https://www.tezcanteknik.com/ 

Tezcan Teknik Servisi Beyaz Eşya Konusunda Uzman Bir Servis dir. Buzdolabı Tamircisi olarak ankastre setlerinizi sorunsuz olarak tamir ediyor ve genel bakım hizmetlerini sağlıyoruz. 

Ayrıca yılların biriktirdiği deneyim ve uzmanlıkla sizlerle cihazlarınızın pratik kullanım yollarını da paylaşıyoruz. 

Ankastre setlerinizi mümkün olduğunca temiz, dikkatli ve bakımlı bir şekilde kullansanız bile zaman içerisinde teknik arızalarla karşılaşabilirsiniz. 

İşte böyle durumlarda servisimizle irtibata geçerek sorunu ve mutfağınızı güvenilir ellere teslim etmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. 


Buzdolabı Tamircisi İle Mutfağınız Güvende

Buzdolabı tamiri servis kaliteyi ilke edinmiş hizmet anlayışımız ile mutfağınızın güvenliğini ve kalitesini korumak temel misyonumuzdur. 

Buzdolabı tamir servisi ankastre eşyalarınız ne kadar kaliteli olursa olsun her elektronik eşya gibi bu cihazların da arıza yapması çok doğaldır. 

Buzdolabı Tamircisi olarak uzman ekibimiz ankastre setlerinizde ortaya çıkan arızalarınızla ilgilenerek yaşadığınız aksaklıkları sorunsuz olarak tamir etmektedir.  


Buzdolabı Tamircisi En Yakın Başlıca Hizmetlerimiz

Alanında uzman ekibimizle sizlere sunacağımız hizmetler bakım, tamir ve yedek parça temininidir. 

Piyasada karşılaşabileceğiniz en büyük problemlerden birisi bu hizmeti sağlamaya çalışan birçok yerin yedek parça temini konusunda yaşadığı sıkıntıdır. 

Servisimizin buzdolabı tamir fiyatları profesyonel kadrosunun yanı sıra yedek parça konusunda da hızlı ve kaliteli parçalara ulaşabilirliği sizler için büyük bir avantaj sağlayacaktır. 

Tezcan Teknik Servis hizmeti verdiğimiz başlıca beyaz eşya ürünler; 

Bulaşık makinesi

Fırın

Buzdolabı

Dondurucu 

Ocak

Davlumbaz

Aspiratör

Mikrodalga

Çöp öğütücüdür. MÜŞTERİ YORUMLARI

Neriman Sungu

Ustama çok teşekkür ederim. Gayet bilgili ve alanın da uzman birisi. Tereddüt etmeden tavsiye ederim. Tekrar ellerine sağlık tezcan ustam hayırlı işler

ONAYLANDI

Yaprak Kucu

Sağolsunlar, Anlaştığımız Vakitte Geldiler Bekletmediler. Hızlıca Sorunu Tespit Edip Uygun Çözümü Sunarak Sonuca Gittiler. Tekrar Bir Sıkıntım Olursa Yine Bu Arkadaşları Aramaktan Çekinmem. Hayırlı işleri olsun.

ONAYLANDI

Gizem çalışkan

Tezcan servis devam çalıştığımız servis vermiş olduğu hizmetlerinden çok memnun iyi çalışmalar dilerim.

ONAYLANDI

Şeref Kaya

hizmet sektöründe https://www.tezcanteknik.com/ beyaz eşya buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi tamir yıllardır çalışmaktayız ve herkese tavsiye edebileceğim çok deneyimli güvenilir arkadaşlar. iyi çalışmalar

ONAYLANDI

Handan aksu

Küçükbakkalköy buzdolabı Tamircisi aradık ve teknik servis arkadaşlar ulaştık buzdolabımiz arıza tespiti edip yaptırdık ve çok memnun kaldık tamir işlerinde çok iyiler teşekkür ederim

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP