Ferhatpaşa Arçelik Servisi

Ferhatpaşa Arçelik Servisi 

0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Ferhatpaşa Arçelik Servisi olarak kişilerin günlük yaşamları içerisinde sıklıkla kullanmakta oldukları beyaz eşya ve klimalara yönelik çeşitli hizmetler gerçekleştirmekteyiz. 

Bu sektör içerisinde her daim öncü bir rol oynayabilmek adına kendimizi geliştirmekte ve bünyemiz içerisinde çalışmakta olan personel arkadaşlarımızı her daim eğitim süreçleri içerisine sokarak kendilerinin saha içerisinde herhangi bir şekilde sekteye uğramamaları adına çaba harcamaktayız. 

Bu hareketlerimiz sonucunda bizlerle irtibat kurup sorunlarını çözmemizi isteyenlere her daim üst düzey bir hizmet götürmekteyiz.


Ferhatpaşa Arçelik Servisi Bakım, Tamir ve Onarım İşlemleri Yaptığı Sorunlar

Ferhatpaşa Arçelik Servisi olarak kişilerin kullandıkları beyaz eşya, kombi, klimalardan kaynaklı ortaya çıkan iç ünite sorunları, dış ünite arızaları, fan dönmemesi, su damlatması ve rahatsız edici düzeyde ses çıkarması gibi beyaz eşyalarda ise parçalardan kaynaklı sorunlar, teknik sorunlar ve donanımsal açıdan meydana gelen sorunları her daim yenilikçi bir şekilde çözüme kavuşturmaktayız.


Ferhatpaşa Arçelik Servisi Olarak İş Sahası İçerisinde Prensiplerimiz

Ferhatpaşa arçelik servisi telefon numarası 0216 471 80 95 olarak müşterilerimizin her daim en kaliteli şekilde hizmet almalarını sağlamaktayız. 


Ferhatpaşa Arçelik Servisi

Ferhatpaşa Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Ferhatpaşa Arçelik Buzdolabı Servisi

Ferhatpaşa Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Ferhatpaşa Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Ferhatpaşa Arçelik Klima Servisi

Ferhatpaşa Arçelik Kombi servisi

Ferhatpaşa Arçelik Fırın servisi

Bu yüzden bir işlemden geçen üründe meydana getirmiş olduğumuz yeniliğin garantisini kullanıcı hatası olmadığı sürece vermekteyiz. 

Ferhatpaşa arçelik teknik servisi bu garanti süreleri üründen ürüne farklılık gösterebilmektedir. 

Bunun yanı sıra bizlerle tel iletişim online kurmak isteyenler haftanın yedi günü mesai saatlerimiz içerisinde bizlerle irtibat kurabilir.MÜŞTERİ YORUMLARI

Hayat P.

Çamaşır makinesi için randevu aldık ve güler yüzlü hizmet ve iyi işçilik için çok teşekkür ederim kısa sürede sorun çözüldü iyi çalışmalar dilerim elleriniz dert görmesin.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP