İnönü Mahallesi Arçelik Servisi

İnönü Mahallesi Arçelik Servisi 

0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Ataşehir İnönü Mahallesi Arçelik Servisi olarak müşterilerimize her daim üst düzey hizmet sunabilmek maksadıyla kendimizi eğitmekteyiz. 

Beyaz eşya ilgilendiren bütün konular ile ilgili bir bilgi birikimine sahip olan ustalarımız iş sahası içerisinde karşılaştıkları bütün sorunları büyük bir ustalık ile çözüme kavuşturmaktadırlar. 

Bunun neticesinde müşterilerimize ürünlerini ilk günkü performans ile teslim eden arkadaşlarımız müşterilerimiz tarafından her daim olumlu geri dönüşlere layık görülmüşlerdir.


İnönü Mahallesi Arçelik Servisi

İnönü Mahallesi Arçelik Kombi servisi

İnönü Mahallesi Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

İnönü Mahallesi Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

İnönü Mahallesi Arçelik Buzdolabı Servisi


İnönü Mahallesi Arçelik Servisi İş Sahası İçerisindeki Performansı ve Hizmetleri

İnönü Mahallesi Arcelik Servisi Ataşehir olarak müşterilerimize iyi bir şekilde hizmet edebilmeleri için bünyemiz içerisinde çalışmakta olan personellerimizin en üst düzey performans göstermelerine önem vermekteyiz. 

Bundan dolayıdır ki bir personel alımı sırasında hem kişinin iş konusunda yetenekli olmasına hem de işe karşı bir merakının olmasına önem vermekteyiz. 

Bunun yanında beyaz eşya biri sizlere teknik, donanım ve sistem ile ilgili bir sorun çıkardığı zaman hemen bizlerle iletişime geçmeniz durumunda hızlı ve kaliteli bir şekilde sorunu ortadan kaldıracağımıza yakın bir şekilde tanıklık edeceksiniz.


İnönü Mahallesi Arçelik Servisi Olarak Hizmet Süremiz

İnönü Mahallesi Arçelik Servisi olarak sorunla karşılaştığınız bir ürünü eski haline getirmemiz adına bize emanet etmişseniz eğer ürününüz üzerinde gerekli olan bütün işlemleri 15 iş günü içerisinde halletmekteyiz. 

Bizimle irtibata gecmeniz telefon numaramız iletişim online bölümlerinden ulaşabilirsiniz 7 gün 24 saat hizmet vermekteyizdir.

Bu hızlı çalışma anlayışımız sayesinde müşterilerimizin uzun süreli bir mağduriyet yaşamasına olanak vermemekteyiz.


MÜŞTERİ YORUMLARI

Şenay Eren

Çamaşır makinesi tamir yaptırdık servis ustaları işin ustası çamaşır makinesi tamir için teşekkür ederiz.

ONAYLANDI

Barış kartal

Gerçekten çok güzel arkadaşlar biz çok memnun kaldık tamir işlerinde çok iyiler teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.herkese tavsiye ederim.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP