Kadıköy Arçelik Servisi

Kadıköy Arçelik Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

En Yakın Kadıköy Arçelik Servisi adı altında bulunmuş olduğu bölge içerisinde müşterilerimizin evlerinde kullanmakta oldukları ankastre beyaz eşyalarla ilgili çeşitli hizmetler sağlamaktadır. 
Bu kullanmakta olduğunuz ürünlerle ilgili genel olarak söylemek gerekirse teknik açıdan oluşan arızalar, donanımsal arızalar, sistemsel arızalar ve parça değişimlerini kapsamakta olan çeşitli hizmetleri sizlere vermekteyiz. 
Ürünlerinizde meydana getirmiş olduğumuz parça değişimleri için kullanmış olduğumuz ürünlerin kesinlikle kullanıcı hatası olmadığı süre içerisinde bütün parçalarımıza garanti vermekteyiz. 
Vermiş olduğumuz bu garantilerin süreleri ürünlerin kalitesine ve sağlamlığına uygun olarak değişikliğe uğrayabilmektedir. 
Müşterilerimize kesinlikle bu açıdan son derece güven veren kişileriz.

Kadıköy Arçelik Servisi Olarak Müşterilerimiz İçin Teknolojiyi Yakından Takip Etmekteyiz
Kadıköy Arçelik Servisi olarak iş sektörümüzü ilgisi altına almakta olan ankastre beyaz eşya sektörüyle alakalı meydana gelen güncel değişiklikleri ve yeni bir model ürün çıkması durumunda bunları oldukça dikkatli bir şekilde incelemekteyiz.
 
Bu inceleme sonucunda bu ürünler hakkında bilmemiz gereken bütün unsurları dikkatli bir şekilde kavrayarak iş sahamız içerisinde müşterilerimizin karşılaştıkları sorunlara müdahale ederken bu güncellikler ya da yeni ürünler hakkında bilgi sahibi olmamamız durumunda herhangi bir işlem gerçekleştirmeyeceğiz. Ve bu durumda da müşterilerimize karşı bir mahcubiyet yaşayacağız.

Kadıköy Arçelik Tamircisi Olarak Bizlerle İletişim Kurma Seçenekleri
Arçelik Buzdolabı Tamircisi 
Arçelik Çamaşır Makinesi Tamircisi 
Arçelik Bulaşık Makinesi Tamircisi 
Arçelik Kombi Tamircisi 
Arçelik Klima Tamircisi 

Kadıköy Arçelik Servisi olarak karşılaşmış olduğunuz bir problemi çözüme kavuşturmak adına bize ulaşmak için sabit telefon hatlarımızdan birini çevirmeniz yeterli olacaktır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP