Yeni Çamlıca Arçelik Servisi

Yeni Çamlıca Arçelik Servisi 0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Yeni Çamlıca Arçelik Servisi olarak bizleri tercih eden müşterilerimize karşı herhangi bir mahcubiyet yaşamamak adına her daim kendimizi beyaz eşya ve kombi, klima sektörü içerisinde geliştirmekteyiz.
 
Bu sektör içerisinde her daim en iyi noktalara ulaşabilmek adına gerek kendimizi gerekse de bünyemiz içerisinde hizmet vermekte olan personellerimizi uzun bir eğitim süreci içerisine sokabilmekteyiz. 

Bu eğitimler neticesinde müşterilerimize her daim hızlı ve kesintisiz bir şekilde hizmet sunmaktayız.

Yeni Çamlıca Arçelik Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Sorunlar

Ataşehir Yeni Çamlıca Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin evlerinde ve iş yerlerinde kullanmakta oldukları başta beyaz eşya, klimadan kaynaklı ortaya çıkan fan dönmemesi, aşırı gürültü çıkarılması, iç ünitenin arızalanması, dış ünitenin sorun çıkarması ve yanık bir koku etrafa yayması gibi problemleri ve çamaşır makinesinin iç ünitesinde sorun ortaya çıkması, bulaşık makinesinin su kaçırması, buzdolabının aşırı bir şekilde buzlanması ve fırının iyi şekilde pişirme işlemini gerçekleştirememesi gibi problemleri bünyemiz içerisinde çalışmakta olan deneyimli ekip arkadaşlarımızla çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Yeni Çamlıca Mahallesi Arçelik Servisi Olarak Bizlerle İletişime Geçmek

Ataşehir Yeni Çamlıca Arçelik Servisi olarak karşılaşmış olduğunuz problemleri çözüme kavuşturabilmek adına bizleri tercih etmek istiyorsanız eğer yapmanız gereken tek şey firmamız adına belirlemiş olduğumuz sabit telefon numaralarını çevirerek müşteri hizmetlerinde çalışmakta olan arkadaşlarımızla iletişim haline geçmektir.

Arkadaşlarımız gerekli bütün işlemleri gerçekleştirerek karşılaşmış olduğunuz problemlerden kısa süreler içerisinde kurtulmanıza yardımcı olacaklardır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP