Barbaros Mahallesi Arçelik Servisi

Barbaros Mahallesi Arçelik Servisi 

0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Ataşehir Barbaros Mahallesi Arçelik Servisi  olarak müşterilerimizin severek evlerinde kullanmakta oldukları klima, kombi ve beyaz eşyaları kapsayan geniş çaplı bir şekilde ürünlere servis, onarım ve bakım hizmetlerini vermekteyiz. 

Ataşehir Barbaros mahallesi arçelik bu vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde müşterilerimizin başına gelmiş olan mağduriyetlerin kısa bir süre içerisinde ortadan kaybolmasını sağlamaktayız. 

Müşterilerimizin problemlerini profesyonel bir şekilde ortadan kaldırmamızdan ötürü müşterilerimiz tarafından takdir edilen bir kurumuz.


Barbaros Mahallesi Arçelik Servisi Hizmet Sahası İçerisindeki Faaliyetleri

Barbaros Mahallesi Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşyalar, klima ve kombilere yönelik bazı hizmetleri sağlamaktayız. 

Bu hizmetler içerisinde örneğin beyaz eşyalar içerisinde çamaşır makinesinde ortaya çıkan su kaçırma, çarkın dönmemesi, fırında ortaya çıkan ısıtmama problemi, buzdolabında çıkan su damlatma, aşırı buzlanma, istenilen derecede hizmet verememesi gibi arızaları çözüme kavuşturmakta olan bir firmayız. 

Bunun yanında beyaz eşyalarınızda meydana gelen parça kaynaklı sorunları parça değişimine giderek halletmekteyiz. 

Ayrıca beyaz eşyalarınızda istediğiniz derecede kullanamama gibi bir probleminiz mevcut ise bunu da çözmekteyiz. 

Ataşehir barbaros mahallesi arçelik beyaz eşya servisi yönelik ortamı istenilen derecede ısıtamama, su damlatma ve çalışma esnasında rahatsız edici şekilde ses çıkararak faaliyet içerisine girme gibi sorunlarının kaynağını belirleyip işlem gerçekleştirmekteyiz.


Barbaros Mahallesi Arçelik Servisi İle İletişim Kurma

Barbaros Mahallesi Arçelik Servisi olarak müşterilerimiz bizlere isterlerse firmamızın internet üzerinde yer alan bilgilerini kullanarak ulaşabilirler. 

İsterlerse de online telefon hatlarımızdan birini çevirerek bizlerle iletişim kurabilirler. 


MÜŞTERİ YORUMLARI

Serap mutlu

Buzdolabımiz için servis çağırdık yerinde halletiler arizamizi memnun kaldım teşekkür ederim.

ONAYLANDI

Salih uçan

Çamaşır makinesi için servis çağırdık ve gelip halletti elemanlar saygılı ustalar memnun kaldım herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP