Küçükyalı Arçelik Servisi

Küçükyalı Arçelik Servisi 0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

Küçükyalı Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin beyaz eşya, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klimaları gibi ürünleriyle ilgili ortaya çıkan sorunları ortadan kaldırmak adına çeşitli bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirmekteyiz. 
Bunların neticesinde müşterilerimizin vaktini çalmakta olan bu sorunları çözerek müşterilerimizin ürünlerini ilk günkü performansında kullanmasını sağlamaktayız.

Küçükyalı Arçelik Servisi Personel Seçme Kriterleri
Küçükyalı Arçelik Servisi olarak müşterilerimize her daim en konforlu ve kaliteli hizmeti götürebilmek adına kendimizi geliştirmekte olan bir kurumuz. 

Bunun için firmamız altında çalışacak olan personellerin seçiminde oldukça titiz davranmaktayız. 
Firmamız bünyesi içerisinde çalışmak isteyen kişilerin öncelikle bu iş sektöründe ne kadar el becerisine sahip olduğuna, iş konusunda heyecanlı ve öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olup olmadığına dikkat etmektedir. 
Bunun yanında müşterilerimize hizmetleri sunarken firmamızı marka değerine bir zarar verilmemesi adına güzel ahlaklı kişiler arasında personel seçimlerini gerçekleştirmektedir.

Küçükyalı Arçelik Servisi Ekibi Hangi Konuları Çözüme Kavuşturur

Küçükyalı Arçelik Beko Servisi olarak müşterilerimizin kullandıkları küçük ev aletleri beyaz eşya, klimalar içerisinde meydana gelen parça sorunlarını, çalışma esnasında aşırı ses çıkarma, çalışırken su damlatma, iç ve dış ünitenin çalışmaması, fanın dönmemesi, ısı değerinin tutturulamaması ve klimanın çalışırken yanık tarzda koku yayması gibi ve beyaz eşyalar içerisinde meydana gelen parça sorunları, sistem bozukluklarını ve çalışma esnasındaki aksaklıklarıyla alakalı genel sorunları bünyesi içerisinde bulunan tecrübeli ve yetenekli teknik ekibimizle çözüme kavuşturmaktayız. 

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP