Küçükbakkalköy Buzdolabı Servisi

Küçükbakkalköy Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Küçükbakkalköy Buzdolabı Servisi şirketi olarak müşterilerimize her daim en üst düzeylerde hizmet vermek adına bünyemiz içerisinde hizmet etmekte olan personellerimizin en iyi şekilde olmalarına adına kendilerini bir eğitim süreci içerisine sokmaktayız. 

Bu eğitim süreci içerisinde hizmet vermekte olduğumuz beyaz eşya ve buzdolabı sektörüyle ilgili bilmeleri gerekenden daha fazla konuya hakim olarak ayrılırlar. 

Bunun sonucunda ise firmamızın ismine yaraşır bir şekilde hizmet sağlamış olacaklardır.


Buzdolabı Tamiri Servisi Hizmet Sunmuş Olduğu Alanlar

Küçükbakkalköy Buzdolabı Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları buzdolabı ile ilgili meydana gelen su kaçırma, yanık kokusu yayma, aşırı ses çıkarma, iç bölge sorunları, dış fan motor arızaları ve fan dönmemesi gibi problemleri çözüme kavuşturmaktayız. 

Bunun yanında müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşyalar ile ilgili olarak ise örneğin çamaşır makinesinin dönmemesi, fırının ısıtmaması, buzdolabının aşırı buzlanması ve bulaşık makinesinin temizleme işlemini düzgün bir şekilde yerine getirememesi gibi problemleri bünyemiz içerisinde çalışmakta olan deneyimli ekip arkadaşlarımızla çözüme kavuşturmaktayız.


Küçükbakkalköy Buzdolabı Servisi İle İletişim Kurma

Küçükbakkalköy Buzdolabı Servisi olarak bizleri tercih edip karşılaşmış oldukları problemlerden kurtulmak isteyenlerin yapmaları gereken basit bir işlem bulunmaktadır.

Buzdolabı tamircisi sadece kullanmakta olduğumuz sabit telefonumuzu arayarak müşteri temsilciliği ile iletişim kurup bizlere gerekli olan bütün bilgileri vermeleri yeterli olacaktır. 


Bundan sonra problemler artık bizim sorunumuz olacaklardır.  MÜŞTERİ YORUMLARI

Sertaç Ay

Tezcan Teknik Ustalarının Ellerine Sağlık. Kendileriyle Tanışmamız Google Maps Sayesinde Oldu. Tamir Olmaz Denilen Buzdolabımızı Hayata Döndürdü. En Az 8 Bin TL Yeni Buzdolabı Almaktan Kurtardı. Bozulan Beyaz Eşyalarınız İçin Tezcan Teknik Servis Ustaları İle Görüşmeden Kesinlikle Atmayınız. Ataşehir Civarında Çok Az Rastlanan Değerli Ustalar. İşinin Hakkını Veriyorlar. Aldıkları Para Sonuna Kadar HELAL Olsun. Dürüstlüğü Güveni Yardım Severligi Cana Yakın Olması Daha Ne Denilebilir ki. İyi Ki Böyle Değerli Ustalarımız Var. Baş Tacisiniz. Saygılarımla Sertaç Ay

ONAYLANDI

Saliha

Buzdolabı tamiri ettiler memnun kaldım herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

ONAYLANDI

Ertan E

2 gündür buzdolabımız soğutmuyor su servis çağırdık motoru bozulmuş yaptırdık eskisi gibi oldu şimdi sesi bile duyulmuyor yeni motor sessizmiş memnun kaldım.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP