Sahrayıcedit Arçelik Servisi

Sahrayıcedit Arçelik Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Sahrayıcedit Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin sıklıkla kullanmakta oldukları klima ve beyaz eşyalarla ilgili meydana gelen sorunları çözüme kavuşturmaktayız. 
Bu işlemler neticesinde müşterilerimizin bizlere duymuş oldukları güveni boşa çıkarmamak adına her daim kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktayız.
 Müşterilerimizin evlerinde ve işyerlerinde mutlaka bulundurdukları klimalar ile ilgili ortaya çıkan iç ünite ve dış ünitenin çalışmaması ya da çalışmasına rağmen ortamı ısıtma ve soğutmada yetersiz olması, çalışma esnasında çevreyi rahatsız edecek düzeyde gürültü çıkarması, yanık tarzda bir koku yayması ve fanın dönmemesi gibi problemleri çözmektedir. 
Bunun yanında beyaz eşyalarla ilgili ortaya çıkan teknik, sistem ve donanım ile ilgili bütün problemleri kaliteli bir şekilde çözmekteyiz.

Sahrayıcedit Arçelik Servisi Olarak İş Sektörümüzü Takip Ederiz
Kadıköy Sahrayıcedit Arçelik Beko Servisi olarak müşterilerimize her daim en iyi şekilde hizmet sağlayabilmek adına iş sektörümüz içerisinde yeni bir ürünün ortaya çıkması ya da var olan ürün üzerinde yeni bir güncelleme oluşması gibi durumları yakın bir şekilde incelemekteyiz. Bu inceleme sonunda müşterilerimize en doğru şekilde hizmet sunmaktayız.

Sahrayıcedit Arçelik Servisi olarak Hizmet Sürelerimiz
Sahrayıcedit Arçelik Servisi olarak bir sorunla karşılaşan birinin çözüm için bizlere başvurmayı düşünmesi durumunda haftanın yedi günü boyunca mesai saatlerimiz içerisinde bizlerle bir iletişim kurabilirler. Bu iletişim neticesinde müşterilerimizin sorunlarını kesin bir şekilde çözüme kavuşturmaktayız.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Erdoğan H.

çamaşır makinesi için teknik servise ulaştık gerçekten işini çok iyi biliyor ve beyaz eşyalarınız ile ilgili her türlü sorununuz için çözüm bulmanızı tavsiye ederim. maksimum 1 saat içinde çamaşır makinemi tamir edip düzgün çalışmasını mükemmel bir şekilde sağladı

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP