Samsung Servisi Ataşehir

Samsung Servisi Ataşehir
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10
En Yakın Ataşehir Samsung Servisi olarak 300’ün üzerinde ürün çeşidine sahip olan Samsung marka beyaz eşya, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, davlumbaz ürünlerinin İstanbul Anadolu yakası Ataşehir ve civarı yerleşim birimlerindeki servis hizmetlerini tecrübeli uzman personelimiz ve uygun fiyat garantisiyle en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. 

Ataşehir Samsung Servisi firmamızın kurumsal değerlerini şöyle sıralayabiliriz:
Beyaz eşya mutfak ürün ve ekipmanlarının bakım, onarım, yenileme ve tamirat işlerinde fark yaratırız, işimizi en üst normlarda yaparak servis hizmetlerimiz ile kusursuz bir hizmet vermeyi taahhüt ederiz.

Kalite ve başarı odaklı bir çalışma sistemine sahibiz. Çağımızın tüm teknolojik gelişmelerine paralel olarak yeni girişimler ve parlak fikirlere açık ekibimizle her zaman yanınızdayız.

Ataşehir Samsung Servisi olarak, Samsung marka çatısı altında toplanmış olan beyaz eşya ev ve işyerlerine tüm ürün gruplarının arıza, bakım, tamirat ve onarım hizmetlerini sağlıyoruz. 

Sakın unutmayın; Samsung marka ankastre beyaz eşya cihazlarının profesyonel onarımı, profesyonel bakımı ve müşteri odaklı servis hizmetini sağlayan İstanbul Ataşehir Samsung Servisi olarak sadece ve sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizimle İletişime Gece Bilirsiniz.

Samsung Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler ;

Ataşehir Merkez - Ferhatpaşa - İçerenköy - Kayışdağı - Küçükbakkalköy - Namıkkemal - Örnek - Yeniçamlıca - Yenisahra - Samsung Ataşehir Mahalleleri Tamircisi - Atatürk Mahallesi - Barbaros Mahallesi - Esatpaşa Mahallesi - Ferhatpaşa Mahallesi - Fetih Mahallesi - İçerenköy Mahallesi - İnönü Mahallesi - Kayışdağı Mahallesi - Küçükbakkalköy Mahallesi - Mustafakemal Mahallesi - Namıkkemal Mahallesi - Örnek Mahallesi - Yeniçamlıca Mahallesi - Yenisahra Mahallesi 


Ataşehir Samsung Beyaz Eşya Servisi - Samsung Buzdolabı Servisi - Samsung Çamaşır Makinesi Servisi - Samsung Bulaşık Makinesi Servisi - Samsung Davlumbaz Servisi - Samsung Ocak Servisi - Samsung Süpürge Servis Vb. Bütün Samsung Ürünlerine Servis Hizmeti Vermekteyizdir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Alper Yıldırım

Teknik servis anında çözüm dürüst kaliteli hizmet para değil hizmet ön planda çok memnun kaldım. Çamaşır makinesi pompa arızası varmış başkası olsa para kazanmak için değiştirirdi siz o kadar dürüst davrandınız ki pislik varmış onu temizledi makine çalıştı. Bu dürüstlüğünüzden dolayı ayrıca tebrik ediyorum sizi. Teşekkürler

ONAYLANDI

Pelin Abay

Teknik servis çamaşır makinası için servis kaydı bıraktık iletişime geçmiştim. Çok kısa zaman içerisinde gelip cihazımı aldılar tamirini yaptılar ve getirdiler, teslimatı esnasında benim makinam olmadığını düşündüm çünkü makina tertemizdi. Bir kaç yerinde pas lekeleri vardı onları da boyayıp getirmişler. Verdikleri hizmet ve yaklaşımlarından memnun olduğum için bulaşık makinemizide tamiri için farklı bir firma aramadım, buradan da teşekkürlerimi ediyorum tüm çalışanlarınıza.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP