Suadiye Arçelik Servisi

Suadiye Arçelik Servisi 0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Suadiye Arçelik Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz İş Sektörü
Suadiye Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları ve kendilerine sorun çıkaran beyaz eşya ve kombi, klimalarına yönelik gerekli servis, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. 

Bu işlemler neticesinde müşterilerimizin ürünlerinden en üst düzeyde verim almalarını arzulamaktayız. Bu gerçekleştirmekte olduğumuz işlemler içerisinde beyaz eşya kategorisi içerisinde yer alan buzdolabının çalışırken yanık koku yayması, motor arızası, aşırı buzlanma, çamaşır makinesinin gürültülü bir şekilde çalışıp su sızdırması, bulaşık makinesinin çalışma esnasında ses çıkarması, pervanelerinin dönmemesi ve fırının çalışmaması gibi sorunları çözmekteyiz. 

Bunlarla beraber klimalar ile ilgili ortaya çıkan iç ünite arızları, dış ünite arızları, fan dönmemesi, oramı soğutma ve ısıtmada yetersizlik gibi problemleri ustalarımız aracılığıyla çözüme kavuşturmaktayız.

Suadiye Arçelik Servisi Olarak Teknolojiyi Yakından Takip Etmekteyiz

Kadıköy Suadiye Arçelik Beko Servisi olarak müşterilerimize her daim en iyi şekilde hizmet götürebilmek adına yıllardan beridir hizmet vermekte olduğumuz beyaz eşya sektörü içerisinde meydana gelen yeni cihazların piyasaya sürülmesi ya da var olan ürünler üzerinde yeniliklerin yapılması gibi konuları yakın bir şekilde takip etmekteyiz. 

Bu işlemler neticesinde müşterilerimiz bizi hangi sorunu çözmemiz adına çağırmış olursa olsun kendilerine karşı herhangi bir mahcubiyet yaşamamaktayız. 

Suadiye Arçelik Servisi olarak sektör içerisinde sahip olduğumuz bu tecrübe ve deneyimden dolayı müşterilerimiz tarafından takdirle anılmaktayız.

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP