Ümraniye Arçelik Servisi

Ümraniye Arçelik Servisi
0216 471 80 95 & 0532 646 84 10
Ümraniye Arçelik Servisi firması olarak müşterilerimize her daim en kaliteli ve hızlı şekilde hizmet vermek adına müşterilerimize durmaksızın hizmet etmekteyiz. 
Bu hizmetlerimizin neticesinde müşterilerimizi mağdur duruma düşüren ankastre beyaz eşyaların ortaya çıkarmış oldukları sorunları en kaliteli ve en sağlam şekilde onarmaktayız. 
İşlem bittikten sonra müşterilerimiz ürünlerini ilk günkünden daha sağlam bir şekilde kullanmaya devam edebileceklerdir.

Ümraniye Arçelik Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Arıza Çeşitleri
Ümraniye Arçelik Servisi firması olarak müşterilerimizin evlerinde, iş yerlerinde ve diğer kullanmakta oldukları ortamlar içerisinde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın ve mikrodalga gibi ankastre beyaz eşya kategorisi içerisinde yer alabilecek ürünlerin bakımlarını gerçekleştirmekteyiz. 
Bu ürünlerden örneğin buzdolabının yeterli düzeyde soğutmaması, çamaşır makinesinin yeterli düzeyde dönme işlemini gerçekleştirmemesi, fırının teknik açıdan sıkıntılar çıkartması, mikrodalga fırının içerisine koyulan ürünleri istenilen seviyede ısıtamaması gibi çeşitli arızalara yönelik teknik servis, destek ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. 
Bu işlemler sırasında kullanmakta olduğumuz ürünlerin hepsi firmamızın garantisini kapsamaktadır.

Ümraniye Arçelik Beko Servisi Firması Olarak Hizmet Süremiz
Ümraniye Arçelik Servisi şirketi özel olarak karşılaştığınız bir problemi çözmemiz adına bizlere telefon numaramız aracılığıyla istediğiniz gün mesai saatlerimiz içerisinde ulaşabilirsiniz. 
Bizlere şikayetinizi bildirdikten artık ürünlerinizde meydana gelen problemler bizim problemimiz olacaktır. 
Kendi ürünümüze işlem gerçekleştiriyormuş gibi bir incelik içerisinde ürünlerinize hizmetler sağlamaktayız.

Ümraniye ilçesinde toplam 35 mahalle servis hizmeti vermekteyizdir;
Adem Yavuz Mahallesi / Altınşehir Mahallesi / Armağan Evler Mahallesi / Aşağı Dudullu Mahallesi / Atakent Mahallesi / Atatürk Mahallesi / Çakmak Mahallesi / Çamlık Mahallesi / Cemil Meriç Mahallesi / Dumlupınar Mahallesi / Elmalıkent Mahallesi / Esenevler Mahallesi / Esenkent Mahallesi / Esenşehir Mahallesi / Fatih Sultan Mehmet Mahallesi / Hekimbaşı Mahallesi / Huzur Mahallesi / Ihlamurkuyu Mahallesi / İnkılap Mahallesi / İstiklal Mahallesi Kazım Karabekir Mahallesi / Madenler Mahallesi / Mehmet Akif Mahallesi / Namık Kemal Mahallesi / Necip Fazıl Mahallesi / Parseller Mahallesi / Saray Mahallesi / Şerifali Mahallesi / Site Mahallesi / Tantavi Mahallesi / Tatlısu Mahallesi / Tepeüstü Mahallesi / Topağacı Mahallesi / Yaman Evler Mahallesi /Yukarı Dudullu Mahallesi

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP