Westinghouse Servisi Ataşehir

Westinghouse Servisi Ataşehir
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10
Westinghouse Servisi Ataşehir olarak kurumsal yapımız içinde en üst hedef olarak belirlediğimiz müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, işinde uzman çalışanlarımızın oluşturduğu birden fazla saha ekibiyle siz değerli müşterilerimize en iyi ve en güvenilir hizmeti en kısa sürede sağlamayı amaçlıyoruz.

Ataşehir Beyaz Eşya Buzdolabı tüm personelinin servis eğitimli teknikerler tarafından eğitildiği Westinghouse Servisi  firmamız İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir  ve civarı bölgelerdeki saha ekiplerini merkezden kontrol ederken hizmetlerimizi sizlere 7/24 kesintisiz bir şekilde ulaştırmaktadır.
Westinghouse Servisi  olarak yılların birikimiyle hizmetlerimizi belirli bir düzen içinde sizlere ulaştırıyoruz. 

Westinghouse Buzdolabı Neden Soğutmaz : Buzdolabınız Soğutmama Gibi Sorunlar Yaşıyorsanız Motor, Kart, Termostat, Sigorta Gibi Nedenlerden Kaynaklanma İhtimali Yüksektir.

Westinghouse Buzdolabı Alt Kısım Soğutmuyor İse : Genellikle Ara Bölüm Restans, Müşir Termostat Gibi Veya Kapıları Açık Kalmış Olabilir.
Bunun İçin Buzdolabınızın Fişini 2 Gün Çekmeniz Gerekmektedir. Düzelmediği Zaman Firmamızla İrtibata Geçebilirsiniz. 

Westinghouse Buzdolabı Arızaları Çözümleri : Teknik Bilgi Veya Sorularınız Whatsapp Veya Online Firmamızla İrtibata Geçebilirsiniz.

White-Westinghouse Buzdolabı Teknik Servisi : 30 Yıllık Deneyimle Yıllarca Yanınızdayız. Her Zaman İlk Günkü Gibi Hizmet Vermekteyiz.

Ataşehir Westinghouse Servis organizasyon yürütme birimimiz tarafından servis teknikerlerimiz müşteriye gitmek için yola çıkmadan önce sizlerin müsaittik durumunuzu sorgular. 

Ardından servis uzmanları araçlarında bulunan teknolojik aletler, yedek parçalar, takım ve ölçü aletleri gibi iş için gerekli cihazları kullanarak yerinde bakım onarım işlemini gerçekleştirirler. 

Tabii ki en kısa zamanda en verimli çalışma şekliyle!
İşinin ehli uzman kadromuz ile Westinghouse markasına ait tüm beyaz eşya buzdolabı mutfak cihaz ve ekipmanlarının tamircisi, montaj, demontaj ve bakımları için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Westinghouse Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler ;

Ataşehir Merkez - Ferhatpaşa - İçerenköy - Kayışdağı - Küçükbakkalköy - Namıkkemal - Örnek - Yeniçamlıca - Yenisahra - Westinghouse Ataşehir Mahalleleri Tamircisi - Atatürk Mahallesi - Barbaros Mahallesi - Esatpaşa Mahallesi - Ferhatpaşa Mahallesi - Fetih Mahallesi - İçerenköy Mahallesi - İnönü Mahallesi - Kayışdağı Mahallesi - Küçükbakkalköy Mahallesi - Mustafakemal Mahallesi - Namıkkemal Mahallesi - Örnek Mahallesi - Yeniçamlıca Mahallesi - Yenisahra Mahallesi 


Ataşehir White-Westinghouse servis ücreti ne kadar : Güncel Bilği İçin Firmamızla İrtibata Gecin.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Defne Püren

Westinghouse buzdolabımızda arıza olmuştu aynı sorun için Başka servise sorduğumda iki katı fiyat vermişti burası çok daha uyguna yaptı çalışanları efendi çocuklardı 1 aydır hiç sorun olmadı tavsiye ederim.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP