Küçükbakkalköy Altus Servisi

Küçükbakkalköy Altus Servisi 0216 471 80 95 / 0532 646 84 10 Servis Hattı

Küçükbakkalköy altus teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize her daim en sağlıklı bir şekil de teknik servis hizmetleri sunmakta ve çok daha kaliteli ve sağlıklı bir şekil de teknik servis hizmetleri sunabilmek adına 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekil de teknik servis hizmetleri sunmaktayız.

Altus marka tüm elektronik cihazlarınızın tamiratını onarımını bakımını montajını gerçekleştirmekte ve çok daha sağlıklı ve uzun ömürlü bir şekil de kullanabilmeniz adına en kaliteli teknik servis hizmetleri sunmaktayız.

Küçükbakkalköy Altus Servisi Sizlere çok daha kalite ve garanti içerikli teknik servis hizmetleri sunmaktayız.

Sunmuş olduğumuz her bir teknik servis hizmetlerimiz de 1 yıl işçilik ve orijinal yedek parça garantisi sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz bizler ile internet sitemiz üzerin de mevcut olan arıza hasar kaydı formunu doldurarak ve ya da telefon numaralarımız aracılığı ile çağrı merkez hattımıza bağlanarak hızlı ve kolay bir şekil de teknik servis hizmetlerimizden destek sağlayabilirsiniz.

Vermiş olduğumuz her bir altus teknik servis hizmetlerin de siz değerli müşterilerimizin çok daha sağlıklı bir şekil de kullanabilmeniz adına büyük destek sağlıyoruz.

Bizler teknik servis olarak sizlerin sorun meydana getirmiş olan ve ya da hasar görmüş olan makinelerinizin cihazlarınızın her türlü bakımını onarımını tamiratını yapmakta ve aynı zaman da da değiştirilmesi gereken parçalarını ve ya da hasar görmüş olan parçalarını yedek parçalarımız ile değişimini yapmaktayız.

Küçükbakkalköy Altus Servisi, Küçükbakkalköy Altus Kombi servisi, Küçükbakkalköy Altus Çamaşır Makinesi Servisi, Küçükbakkalköy Altus Bulaşık Makinesi Servisi, Küçükbakkalköy Altus Buzdolabı Servisi

Siz değerli müşterilerimizin kullanmış olduğunuz teknolojik cihazların ve ya da makinelerin her türlü bakımını onarımını tamiratını montajını gerçekleştiriyoruz.

Siz değerli müşterilerimize sadece bir telefon kadar uzaklıktayız.


MÜŞTERİ YORUMLARI

Erol Evgin

Bulaşık makinesi tamiri için teknik servis personeli ile randevu aldım ve teknik servis arkadaşlar geldi makinemizi tamir yaptırdık servis ustaları tarafından yapılan işlemler için teşekkür ederim

ONAYLANDI

Rabia Nur

Altus çamaşır makinesi tamir yaptırdık servis ustaları tarafından yapılmıştır ve halletiler arizamizi memnun kaldım herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP