Altus Servisi Batı Ataşehir

Altus Servisi Batı Ataşehir
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Altus Servisi Batı Ataşehir şirketi olarak hizmet vermekte olduğumuz beyaz eşya özel servis firmalığı sektörü içerisinde müşterilerimizin her daim en iyi olanaklardan yararlanabilmesi adına elimizden gelen bütün çaba ve gayreti göstermekteyiz. 

Bu neticeler sonucunda ise bünyemiz içerisinde hizmet vermekte olan çalışkan ve donanımlı personellerimizle beraber müşterilerimize hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmetler sunmaktayız.

Altus Servisi Batı Ataşehir Olarak Çözüme Kavuşturduğumuz Bazı Konular
Altus Servisi Batı Ataşehir olarak kullanmakta olduğunuz beyaz eşya kategorisi içerisinde yer almakta olan çamaşır makinesinin iç ve dış ünitelerinden kaynaklı ortaya çıkan sorunları, bulaşık makinesinin ses çıkarması, su kaçırması, buzdolabının aşırı şekilde ısınması ve motorundan kaynaklı ortaya çıkan sorunları ve fırınınızın iç ısıtma sisteminde bir sorun meydana gelmesi gibi problemleri ortadan kaldırmaktayız. 

Bunun yanında klimalarınızda meydana gelen fan dönmemesi, iç ünitesinde sorun ortaya çıkması, ısıtma ve soğutma sisteminde bir problem ortaya çıkması gibi sıkıntıları kesin bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Altus Servisi Batı Ataşehir Olarak Hizmetimizde Gösterdiğimiz Kalite
Altus Servisi Batı Ataşehir olarak müşterilerimizin kullandıkları ürünlerde meydana getirmiş olduğumuz yeniliklerin, parça değişimlerinin gibi işlemlerimizin her daim arkasında durmaktayız. 

Bundan dolayı iş sonunda müşterilerimize bir garanti belgesi vermekteyiz. 
Eğer müşteri kaynaklı bir sorun yok ise yapmış olduğumuz çalışmanın tekrarını gerçekleştirmekteyiz. 
Vermiş olduğumuz bu güvenden ötürü müşterilerimiz çekinmeden bizleri tercih edebilmektedirler.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Samet Aşcı

Çamaşır makinesi tamir yaptırdık servis ustaları tarafından yapılmıştır. Teşekkür ederim

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP