Arçelik Servisi Şerifali

Arçelik Servisi Şerifali
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10
Arçelik Servisi Şerifali olarak siz değerli müşterilerimize kullanmakta olduğunuz beyaz eşya ve kombi, klimalarınızdan ötürü karşılaşmış olduğunuz problemlerin ortadan kalkması adına çeşitli bakım, onarım ve tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. 
Bu sektör içerisinde her daim ilk sıralarda yer almak için durmaksızın kendimizi geliştirmekte ve müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmak adına bütün ekip parçalarımızı en son teknolojiye uygun bir şekilde düzenlemekteyiz.

Arçelik Servisi Şerifali Ataşehir Firması Hangi Sorunlara Çözüm Bulmaktayız

Arçelik Beko Tamircisi Şerifali olarak sizlerin günlük yaşamınız içerisinde sıklıkla kullanmış olduğunuz klima ve beyaz eşyalarınızın sorunlarını çözmekteyiz. 

Peki nedir bu sorunlar? Beyaz eşyalar içerisinde bulunan çamaşır makinesinin su kaçırması ve iç ünitesinin dönmemesi, buzdolabının aşırı ısınması ve motorunda arıza meydana gelmesi, bulaşık makinesinin pervanesinin dönmemesi ve su damlatması, fırınınızın yeterli düzeyde ısıtmaması ve ayarlarında sıkıntı oluşması gibi sorunları ayrıca klimalarda açığa çıkan iç ünite arızalarını, dış ünite problemlerini, fan dönmemesi, yanık kokusunun yayılması ve su damlatılması gibi problemleri bünyemiz içerisinde çalışan donanımlı ve el becerisi yüksek elemanlarımızla çözüme kavuşturmaktayız.

Arçelik Servisi Şerifali Olarak Hizmet Anlayışımız
Şerifali Arçelik Servisi
Şerifali Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Şerifali Arçelik Buzdolabı Servisi
Şerifali Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Şerifali Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Şerifali Arçelik Klima Servisi
Şerifali Arçelik Kombi servisi
Şerifali Arçelik Fırın servisi

Arçelik Servisi Şerifali olarak bünyemiz içerisinde sizlere büyük bir zevkle hizmet vermekte olan çalışkan ve becerikli personellerimiz ile beraber sorununun çözmemiz adına bizlere teslim etmiş olduğunuz beyaz eşya yahut klimalarınız ile ilgili yapılması gereken bütün işlemleri 15 iş günü içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Pelin A

Pazar Günü Olmasına Rağmen Bir Saat İçinde Gelip Parça Değişikliği Yaparak Arızayı Giderdi. Hem Temiz Çalışması Hem De İş Ahlakı Nedeniyle Çekinmeden Tavsiye Ederim. İhtiyacınız Olması Halinde Kesinlikle Güvenebileceğiniz Bir Teknik Servis.

ONAYLANDI

Fatma

Buzdolabı tamiri ettiler gayet güzel oldu teşekkürler iyi çalışmalar.

ONAYLANDI

Arif değinen

Arçelik bulaşık makinesi tamir yaptırdık bu kadar iyi ustalar arıza tespiti için teknik personellimizle teşekkür ederim aynı gün yerinde halletiler teşekkürler iyi çalışmalar dilerim

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP