Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi Tamircisi

0216 471 80 95 / 0532 646 84 10


Her beyaz eşya servisi hakkında tamirat tadilat onarım bakım vb. sorunları çözmekte yardımcı olurlar. Lakin bunu tek buzdolabı beyaz eşyasını ele alırsak eğer buzdolabında yaşanan sorunları da ele almış olur. Beyaz Eşya, buzdolabı gıdaları iyi muhafaza ediyorsa, gereksiz bir ses çıkartma eylemindeyse meyve sebze hemen çürüyorsa, yiyeceklerde gereksiz bir koku varsa istenildiği performansta çalışmayarak sizleri mağduriyet yaşatıyorsa eğer servisi aramalıyız.


En iyi şekilde tamiratı yapılıp müşteriye teslim edilir.

Bazen problem olduğunda değil 6 ay ya da 1 yıl süreyle aralıklı nasıl muayene oluyorsak biz beyaz eşyalarımızı da muayene bakımını yaptırmalıyız.

Sağlığımız ile oynamamalıyız.  

Ayrıca servislerimiz de çalışan personeller profesyoneldir.

Bu yüzden işlerini her daim temkinli ve iyi yapmaktadırlar.

Bu yüzden aklınızı kurcalayan sorularınızı doğru şekilde cevaplayıp sizin gönlünüzün ferah olmasını da sağlamaktayız.

En Yakın Beyaz Eşya Kombi Klima Servisi

Teknoloji gelişti bu yüzden bazı şeyleri insan eliyle yapılmadığı için makinalar kusursuz iş yapmaktadır. Yani hatasız makinalar piyasaya sürülür.

Arçelik, Beko, Altus, Bosch, Siemens, Profilo, Vestel, Samsung, Ariston, Hotpoint, İndesit beyaz eşya kombi klima servisi tamircisi firma olarak buzdolabı, çamaşır, bulaşık, kurutma ve kurutmalık çamaşır makineleri, derin dondurucu, mikro dalga fırın, fırın, set üstü ocak, aspiratör cihazı gibi beyaz eşya ürünlerinin servis hizmetini vermektedir. makineleri profesyonel ekiplerce takip etmekteyiz ve vermiş olduğumuz hizmette %100 memnuniyeti sunmaktayız.

Yapmış olduğumuz beyaz eşya tamir serviste işimizi büyük bir titizlikle gerçekleştirmekte ve orijinal yedek parçalar kullanmaktayız.

Sizlerin sorunlarını çözüm odaklı olarak çalışmakta ve kaliteli bir şekilde hizmetler sunmaktayız.

İstanbulun Anadolu yakasının tüm semtlerin de aynı gün içerisin de arçelik beyaz eşya servisi hizmetleri sunmaktayız.

Sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız her daim kaliteli hizmetler sunmaktayız.  


İstanbul Beyaz Eşya Tamircisi Servis Hizmeti Bölgemiz ;

Ataşehir Merkez - Ferhatpaşa - İçerenköy - Kayışdağı - Küçükbakkalköy - Namıkkemal - Örnek - Yeniçamlıca - Yenisahra - Ataşehir Mahalleleri - Atatürk Mahallesi - Barbaros Mahallesi - Esatpaşa Mahallesi - Ferhatpaşa Mahallesi - Fetih Mahallesi - İçerenköy Mahallesi - İnönü Mahallesi - Kayışdağı Mahallesi - Küçükbakkalköy Mahallesi - Mustafakemal Mahallesi - Namıkkemal Mahallesi - Örnek Mahallesi - Yeniçamlıca Mahallesi - Yenisahra Mahallesi 

TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Elmas Sok No 21/A Ataşehir / İstanbul

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:00 HAFTA SONU : 10:00 – 17:00 Pazar : Gezici (2 Ekip)

MÜŞTERİ YORUMLARI

Aytaç Derin

Mükemmel ve Kaliteli Hizmeti Uygun Fiyata Sunduğu İçin Tezcan Ustayı Herkese Tavsiye Ederim. Buzdolabımın Kompresör Arızasını Yerinde Orjinal Parça İle Çözdü. Ayrıca, Hoş Sohbetinden Ötürü De Kendisine Teşekkür Ederim.

ONAYLANDI

Yusuf Ali

Beyaz eşya tamircisi aradık internet üzerinden teknik servis arkadaşlar ulaştık ve dolabimizin anakart arızalanmış yeni bir şekilde arızasını giderdiler ustalar deneyimli iyi çalışmalar dilerim

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP