Hotpoint İndesit Servisi

Hotpoint İndesit Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10
Mutfak profesyonellerinin tercihi olan Ariston marka ürünler sektör içerisinde önemli bir yere sahiptirler. 
Ev, işyeri, restoran, otel, catering firmaları gibi gıda üzerine çalışan işletmelerde bu markanın ürünlerine rastlamak mümkündür.
 
Ürünlerin temininden sonra zaman zaman bakım zaman zaman da onarım gerektiren durumlar oluşabilir. 
Gıda üretimi yaparak para kazanan bir işletme iseniz kullandığınız araçların tam performans ile çalışmasının ne kadar önemli olduğunun da farkındasınızdır. 

Kullanıma ya da zaman bağlı olarak bu ürünlerde arızaların oluşması normal bir durumdur. 

Yenilikçi Yaklaşım Hotpoint İndesit Tamircisi - Hotpoint İndesit Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Tamir/Bakım Servisi 

Bir arıza, bakım, onarım buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinenizin bakımını yaptırmayı unutmayın karşı karşıya kaldığınız zaman doğrudan müdahale etmek yerine uzman bir teknik servisten yardım almanız gerekir. 

Hotpoint İndesit Servisi olan firmamız servis ücreti bilgisi ihtiyacınız olan her an arıza giderimi konusunda sizlere yardımcı olur. 
Servisimiz alanında uzman teknisyenlerden oluşur, teknisyenlerimiz ise gerekli bütün eğitimleri alarak işlerinin başına geçer. 

Böylece endüstriyel mutfak ekipmanlarının taşıdığı teknolojiyi yakından takip ederek sizlere servis hizmeti sunarız. 
Yıllar içerisinde birlikte çalıştığımız müşterilerimizin bizimle sürekli irtibatta olmasının altında da servis kalitemiz yatar. 

Hotpoint İndesit buzdolabı, Hotpoint İndesit çamaşır makinesi, Hotpoint İndesit bulaşık makinesi, Hotpoint İndesit fırın, Hotpoint İndesit mikrodalga fırın, Hotpoint İndesit buzdolabı, Hotpoint İndesit davlumbaz, Hotpoint İndesit diğer hotpoint beyaz eşyanızın arıza durumunda hotpoint servisimiz tarafından bakım ve onarımı işlemleri itina ile yapılmaktadır.

Hotpoint Ariston İndesit Servisi Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler ;
Ataşehir - Beykoz - Çekmeköy - Kadıköy - Kartal - Maltepe - Pendik - Sancaktepe - Sultanbeyli - Şile - Tuzla - Ümraniye - ÜsküdarMÜŞTERİ YORUMLARI

Arif D.

Bizim Buzdolabının tamirini çok kısa bir sürede yaptılar ve çağırdığımız bir başka servisin bize yanlış bilgi verdiği yılmaz bey ve arkadaşı çok makul bir fiyata tamiri yaptığı için teşekkür ediyorum.

ONAYLANDI

Hakan dirgi

Buzdolabı tamiri ettiler memnun kaldım teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim

ONAYLANDI

Filiz kılıç

Bulaşık Makinesi temiz yikamiyor diye ulaştım teknik servis arkadaşlar geldi ve halletiler biraz fazla urassalarda değdi motor içine sepet parçası kaçmış ama helal olsun ben takdir ettim.herkese tavsiye ederim iyi arkadaşlar

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP