Fındıklı Arçelik Servisi

Fındıklı Arçelik Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Firmamız Fındıklı Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin evlerinde ve çalışma ortamlarında sıklıkla kullanmakta oldukları klima, kombi ve beyaz eşyalara yönelik hizmetler sağlamaktayız. 
Bu hizmetler neticesinde örneğin beyaz eşyalarda doğan sistemsel arızaları gerekli müdahaleler yaparak çözmekteyiz. 
Bunun yanında beyaz eşyalarda teknik açıdan sorun çıkarmakta olan parçaları değiştirerek müşterilerimizin ürünlerini sağlam bir hale getirmekteyiz. 
Bunun yanında müşterilerimizin sıklıkla kullanmakta oldukları kombilerin dış ünitelerinde bulunan fanın bozulması, iç ünitenin istenilen şekilde çalışmaması ve soğutma ve ısıtma sistemlerinde problem ortaya çıkması gibi sorunları çözmekteyiz.
 Bunun yanında kombilerde meydana gelen patlar tarzda devreye girme ve radyatörleri tam bir şekilde ısıtamama gibi problemleri devre dışı bırakmaktayız.

Fındıklı Arçelik Servisi Olarak Teknolojik Yeniliklere Olan Yakınlığımız
Fındıklı Arçelik Servisi olarak 21. Yüzyıl içerisinde meydana değişimlerin artık bütün teknolojik aletleri etkisi altına aldığının farkındayız. 
Bu durumlar içerisinde bünyemiz altında hizmet vermekte olan personellerimizin iş sahası içerisinde bilmedikleri bir problemle karşılaşıp çözememesi gibi bir durumda firmamız bundan etkilenecektir. 
Böyle bir olaya sebebiyet vermemek adına yeniliklere yönelik personellerimizi bir eğitim süreci içerisine almaktayız.

Fındıklı Arçelik Beko Altus Servisi Olarak Bizlerle Nasıl İrtibat Kurarsınız
Fındıklı Arçelik Servisi olarak karşılaşmış olduğunuz problemi çözmek adına bizlerle iletişim kurmak isteyenlerin yapması gereken tek bir işlem bulunmaktadır. 
Telefon numaramızı çevirerek bizimle iletişim haline geçmeniz her şey için yeterli olacaktır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP