İdealtepe Arçelik Servisi

İdealtepe Arçelik Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

İdealtepe Arçelik Servisi olarak müşterilerimize her daim en kaliteli şekilde hizmet sağlayabilmek adına kendimizi geliştirmek adına gayret göstermekte olan bir firmayız. 
Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetin kapsama alanı içerisinde beyaz eşya ve klima benzeri ürünler bulunmaktadır. 
Bu ürünlerin onarımı, tamiri ve parça değişimi gibi konularını ustalarımızla beraber gerçekleştirmekteyiz.

Maltepe idealtepe Arçelik Servisi olarak Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetler
İdealtepe Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşya kategorisi içerisinde yer almakta olan çamaşır makinesinin aşırı gürültülü ve titreyerek çalışması, su damlatması, buzdolabından yanma kokusunun gelmesi, motorunun devre dışı kalması, fırının çalışmaması ve bulaşık makinesinin istenilen şekilde kullanılamaması gibi problemleri çözüme kavuşturabilmekteyiz. Bunun yanında ayrıca müşterilerimizin kullanmakta oldukları klimalarda meydana gelen aşırı gürültü çıkarma, su kaçırma, yanık koku yayma ve iç ünitenin devre dışı kalması gibi sorunları da çözmekteyiz. 
Bu işlemleri gerçekleştirirken her daim kaliteli ürünler kullanmaktayız. 
Bu yüzden işlem bitiminde müşterilerimize ürünlerde yaptığımız değişiklikler adına bir garanti sunmaktayız.

İdealtepe Arçelik Servisi olarak Çağa Ayak Uydurmamız

İdealtepe Arçelik Beko Servisi olarak müşterilerimize her daim kesintisiz ve kaliteli bir hizmet götürebilmek adına hizmet vermekte olduğumuz iş sektörü içerisinde meydana gelen değişiklikleri ve yenilikleri yakın bir şekilde takip etmekteyiz. 
Bu işlem neticesinde eğer büyük bir değişim meydana gelmiş ise personellerimizi buna ayak uydurabilecekleri şekilde bir eğitimden geçirmekteyiz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Serap A.

Hizmetten çok memnun kaldık. 2 saat içinde evimize gelip çamaşır makinesi tamir bakımını sorunlarını çözdüler. Ariza ile ilgili de detaylı bilgi vermeleri bizi memnun etti. Hızlı ve kaliteli servis için teşekkürler.

ONAYLANDI

Ceren K

Teknik Servis Hizmetten Çok Memnun Kaldım İşinin Ehli Ustalar Beyaz Eşyalarimdaki Sorunlari Hizli Bir Şekilde Giderdiler Tavsiye Ederim

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP