Hotpoint Servisi

Hotpoint Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Hotpoint Servisi firması olarak yılardır hizmet vermekte olduğumuz sektör içerisinde kazanmış olduğumuz denetim ve beceri sayesinde müşterilerimize hizmet verirken büyük bir özgüven içerisinde hareket etmekteyiz. 
Hizmet vermekte olduğumuz sektör beyaz eşya ve kombi, klimaları kapsamaktadır.
 
Bu ürünlere gerekli gördüğümüz durumlarda onarım ve bakım hizmetlerini vermekteyiz.
Daha detaylı bir şekilde sizlere aktarmamız gerekecek ise çamaşır makinesinde, bulaşık makinesinde, buzdolabında, fırında ve mikrodalgalarda ortaya çıkan teknik, donanım ve sistem hatalarına yönelik gerekli hizmetleri sizlere sunabilmekteyiz. 
Bunun yanında klimalar içerisinde oluşan fan dönmemesi, kötü koku yayılması, ortamı düzgün ısı seviyesine getirememesi gibi problemleri ve gerekli bütün rutin bakım işlemlerini bünyemiz içerisinde hizmet vermekte olan personel arkadaşlarımız aracılığıyla yerine getirmekteyiz.

Hotpoint Servisi Olarak Teknoloji İle Olan Bağımız
Hotpoint Servisi firması olarak hizmet vermekte olduğumuz iş sektörü içerisinde her diam başarılı ve tanınan bir firma olmak istiyorsak eğer iş içerisinde en son teknolojiye uygun kaliteli malzemeleri kullanmamız ve bu iş konusunda yeterli eğitime sahip bir çalışan kadrosuna sahip olmamız gerektiğinin bilincindeyiz. 

Bundan dolayı ekip gerek bizler gerekse diğer bütün ekip arkadaşlarımız sektör içerisinde var olan bir yeniliği hemen kavrayıp öğrenmekteyiz.

Hotpoint Servisi Olarak Hizmet Aralığımız
Hotpoint Servisi olarak karşılaşmış olduğunuz sorunun çözümü için bizlere haftanın istediği ulaşarak irtibat haline geçebilirsiniz.

Hotpoint Ariston Servisi Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler ;

Ataşehir - Beykoz - Çekmeköy - Kadıköy - Kartal - Maltepe - Pendik - Sancaktepe - Sultanbeyli - Şile - Tuzla - Ümraniye - Üsküdar

Hotpoint buzdolabı, hotpoint çamaşır makinesi, hotpoint bulaşık makinesi, hotpoint fırın, hotpoint mikrodalga fırın, hotpoint buzdolabı, hotpoint davlumbaz, hotpoint diğer hotpoint beyaz eşyanızın arıza durumunda hotpoint servisimiz tarafından bakım ve onarımı işlemleri itina ile yapılmaktadır.


MÜŞTERİ YORUMLARI

Yasemin Beysu

Hotpoint Ariston Buzdolabı soğutmuyor arızası ve çamaşır makinesi suyunu tahliye etmiyor sebebi ile servisi aradık. Çalışanların deneyimli ve güler yüzlü olmasından çok memnun kaldık. Teşekkürler Merak edilen sonuç teknik servis ustaları cihazlarımızı yeni gibi bakım ve arızaları yaptılar beş yıldızı hakkettiler büyük bir sıkıntıdan kurtardılar bizi teşekkürler. buzdolabımızın ana kart yerinde yenilendi çamaşır makinamız atölyede yenilendi gönül rahatlığıyla tavsiye ederim k.i.b.

ONAYLANDI

Özkan Cakıl

İşine Hakim Verdiği Saate Riayet Eden Dürüst ve Ahlaklı Arkadaslar. Bir Önceki Servis BUZDOLABI KOMPRESOR Arızası Dedi Elektronik Kart Arızalıymış Değişimi Gereken Elektronik Kart Parca Belirleyip 30 Dakkikada Cihazımı Calışır Duruma Getirdiler. Bir Önceki Servisin 3.100 tl Fiyat Verdikleri İşlemi 900 tl Ye Çözdüler Ben Başka Bir Şey Demek İstemiyorum Dürüst Esnaf Bulmak Zor Tesekkurler.

ONAYLANDI

Kadir

Servis hizmeti aldık çamaşır makinemiz aşırı ses yapıyordu atölye gitmesi gerekliymiş gönderdik bakımları yapılıp geldi kazan değişti ve yenisi gibi olmuş memnun kaldık saygılı arkadaşlar. iyi çalışmalar

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP