Ariston Servisi

Ariston Servisi
0216 471 80 95 /0532 646 84 10

Ariston Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Konular ve Hizmet Anlayışımız
Ariston Servisi olarak siz değerli bireylerin günlük hayatları içerisinde gerek evlerinde gerekse de iş yerlerinde kullanmakta oldukları beyaz eşya ve kombi, klimalara yönelik çeşitli hizmetler sunmaktayız. 

Sunmuş olduğumuz bu hizmetler neticesinde müşterilerimiz her daim bizlerden memnun bir şekilde ayrılmaları bizler için son derece önem arz etmektedir. 

Bunların yanında bu ürünler içerisinde vermiş olduğumuz bazı hizmetlerden bahsetmemiz gerekirse eğer. 

İlk olarak beyaz eşya kategorisi içerisinde yar alan çamaşır makinesinin iç ünitesinin dönmemesi ve su damlatması, bulaşık makinesinin pervane sorunları ve su kaçırması, buzdolabının aşırı şekilde buz tutması ve motor arızları ve fırından kaynaklı ortaya çıkabilecek bütün sorunları çözüme kavuşturabilmekteyiz. 

Bunun yanında klimalarınızdan kaynaklı doğan ortamı ısıtma ve soğutmadan dolayı oluşan sorunları, fanın dönmemesi, klimanın gürültülü çalışması ve çalışırken kötü koku yayması gibi problemleri Ariston Servisi bünyemiz içerisinde çalışmakta olan deneyimli ve becerili kişiler ile çözüme kavuşturmaktayız.

Ariston Servisi Olarak Çağa Ayak Uydurmaktayız
Ariston Servisi olarak çalışmakta olduğumuz iş sektörü içerisinde ortaya çıkan bütün yenilikleri ve değişimleri yakın bir şekilde takip etmekteyiz. 
Hatta firmamız bünyesi içerisinde sadece bu işi takip etmeleri konusunda ekip arkadaşlarına sahibiz. 

Bunun neticesinde ekip arkadaşlarımızın iş sektörümüz içerisinde daha etkili bir şekilde hizmet vereceklerini düşünmekteyiz. 

Hotpoint Ariston Servisi Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler ;

Ataşehir - Beykoz - Çekmeköy - Kadıköy - Kartal - Maltepe - Pendik - Sancaktepe - Sultanbeyli - Şile - Tuzla - Ümraniye - Üsküdar

Ariston buzdolabı, ariston çamaşır makinesi, ariston bulaşık makinesi, ariston fırın, ariston mikrodalga fırın, ariston buzdolabı, ariston davlumbaz, ariston diğer ariston beyaz eşyanızın arıza durumunda ariston servisimiz tarafından bakım ve onarımı işlemleri itina ile yapılmaktadır.


MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP